‘Crash Landing’ و ‘Garden of Evening Mists’ برنده طلای AACA هستند


Netflix در سریال “Crash Landing on You” کره ای به عنوان بهترین سریال درام از سومین حضور متوالی آکادمی خلاقان آکادمی آزیان انتخاب شد. محصول مشترک مالزی و سنگاپور “باغ مه غروب” به عنوان بهترین فیلم بلند انتخاب شد.

بازیگران سنگاپوری در میان برندگان نمایش برجسته هستند. یئو یانگ یانگ با بازی در داستانهای نامرئی HBO به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن انتخاب شد ، در حالی که لینا نگ برای “آخرین مادام” به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن انتخاب شد.

مراسم اهدای جوایز به مدت دو شب در یک فضای مجازی سه بعدی با فناوری پیشرفته برگزار شد. این باعث شد که این یکی از جاه طلبانه ترین نمایش های جایزه امسال باشد که تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است. فرش قرمز AACA 6 استودیوی از راه دور و چندین نمایش را گرد هم آورده است تا به افراد مشهور از سراسر منطقه اجازه دهد چیزهای خود را مصلوب کنند.

این رویداد بخشی از جشنواره رسانه ای سنگاپور است که شامل جشنواره فیلم سنگاپور و انجمن رسانه های آسیا است.

لیست برندگان جوایز خلاق آکادمی آسیا برای سال 2020:

بهترین بازیگر نقش اول Arjo Atayde برای “Bagman” (فیلیپین) ABS-CBN / iWant
بهترین بازیگر نقش مکمل میلر هان برای The Bridge (فصل 2) Viu و Double Vision مالزی
بهترین بازیگر نقش اول زن یئو یانگ یانگ در “داستانهای نامرئی: لیان” (سنگاپور) HBO / WarnerMedia
بهترین بازیگر نقش مکمل زن Lina Ng at Last Madame (سنگاپور) Ocher Pictures / Mediacorp / me ساعت
بهترین سازگاری با قالب موجود “دروغگویان کوچک زیبا” (اندونزی) Viu و مجموعه سینما
بهترین فیلمبرداری الیوت سنگ ، کریستی کمپبل ، لاو هون منگ برای “جزایر که ما را ساختند” (سنگاپور) IFA Media / CNA ، Mediacorp
بهترین نمایش کمدی هیرزی ذولکیفلی برای “Comedy Central Stand Up، Asia!” (سنگاپور) Comedy Central / ViacomCBS
بهترین کارگردانی (داستان) Takumi Saitoh برای “دانش تغذیه ای: زندگی در یک جعبه” (ژاپن) HBO / WarnerMedia
بهترین سریال درام Crash Landing on You (کره جنوبی) CJ ENM / Studio Dragon & CultureDepot / Netflix
بهترین نصب Dipin Verma، Carolyn Aquino Eguaras “Ed Stafford: First Man Out” Season 2 (Singapore) Beach House Pictures / Bilibili / Discovery Channel
بهترین برنامه عمومی برای سرگرمی ، بازی یا مسابقه “زن و شوهر یا نه تایلند” (تایلند) Zense Entertainment ، قالب از Can’t Stop Media / BBTV Channel 7
بهترین برنامه سرگرمی و سرگرمی Lockdown: India Fighting Coronavirus (هند) National Geographic India
بهترین برنامه سبک زندگی قابل توجه Living SR 2 (سنگاپور) Freestate Productions / CNA ، Mediacorp
بهترین شیوه زندگی منجر به سرگرمی / میزبان Phanya Nirunkul برای “Wit Makes Miracle” (تایلند) شرکت پخش تایلند / کانال Workpoint
بهترین برنامه موسیقی یا رقص Times of Music (هند) MX Player
بهترین سرگرمی بدون ثبت نام “انسان در برابر وحشی با Bear Grylls و نخست وزیر مودی” (هند) Discovery Communications India
بهترین فیلمنامه اصلی یون سنگ هو برای The Cursed One (کره جنوبی) Studio Dragon / Lezhin Studio / CJ ENM
بهترین تله نولا / اپرای صابون “رویال نیروانا” (چین) جتسن هواشی وانگجو (چانگژو) رسانه فرهنگی / یوکو
بهترین برنامه اصلی از Streamer / OTT “Queen” (هند) MX Player
بهترین آهنگ با مضمون “دشمنان شما” برای “دریاچه روابط عمومی” توسط کانال دانیل سو (میانمار) + تولید میانمار محدود
بهترین برنامه یا سریال انیمیشن (2D یا 3D) “A Whisker Away” (ژاپن) Studio Colorido / Netflix
بهترین برنامه یا سریال مارک دار گروه لامپهای Petronas (مالزی) در سراسر جهان
بهترین برنامه کودک (تک / سری) Lamput – شبکه کارتون The Chase (هند) ، WarnerMedia APAC
بهترین برنامه کمدی “Mr. Zoo” (کره جنوبی) فیلم HJ / فیلم Leeyang / تصاویر کوچک بزرگ ، Megabox Plus M
بهترین برنامه یا سریال در مورد مسائل روز “مرد زن و # MeToo” (هند) کانال کشف هند
بهترین کارگردانی (غیر داستانی) Sudzha Kulshreshta ، Abhimanyu Tevari برای فیلم “India 2050” (هند) فیلم های زاویه باز / کانال کشف هند
بهترین برنامه مستند (یک بار) رویاهای استرالیایی (استرالیا) GoodThing Productions و تصاویر شور
بهترین سریال مستند مکاشفه (استرالیا) در Films / Australia Broadcasting Corporation
بهترین فیلم بلند Evening Mist Garden (مالزی) Astro Shaw و HBO Asia
بهترین غوطه وری (360 ، VR) “High” (سنگاپور) تصاویر چوان
میزبان بهترین اخبار یا رویدادهای جاری دنی یئو در “سفر پزشکی” (سنگاپور) عکسهای آگوست / Mediacorp / کانال U
بهترین برنامه خبری “اخبار شب (انتخابات ریاست جمهوری 2020)” (تایوان) تلویزیون فرموسا
بهترین برنامه پیش دبستانی Bluey (استرالیا) Ludo Studio و ABC Kids
بهترین تبلیغ یا تریلر درایور (سنگاپور) آگوست عکس / meWatch / Mediacorp
بهترین مطالب به صورت کوتاه “سه درخت” (ژاپن) تلویزیون کانسای
بهترین قسمت تک درام / تلویزیون / مجموعه گلچین کتابفروشی 76 ترسناک – قلع ترس (تایوان) Studio76 Original Productions / myVideo
بهترین خبر / گزارش مجرد “میز خبر: حقوق بشر در دریا رها شده” (کره جنوبی) MBC
بهترین صدا چن جورج ، لو آنی ، لین جیمی برای فروشگاه مواد غذایی Yong-Jiu (کره جنوبی) Sanlih E-Television / Fox Networks Group Asia Pacific
بهترین برنامه ورزشی (تک یا سری) Kizuna: Ultimate Partnerships (ژاپن) NHK
بهترین FX بصری یا ویژه در مجموعه های تلویزیونی یا فیلم های سینمایی “Jumanji: The Next Level” (استرالیا) تصاویر کلمبیا.




منبع: yad-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>